НОВИНИ >> 25.01.2022

ВІДПРАЦЬОВАНО АЛГОРИТМ ДІЙ ТА РЕАГУВАННЯ НА НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ

        25 січня 2022 року відбулась селекторна нарада Держаної комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, на якій було розглянуто ряд питань. Засідання комісії було проведено у форматі командно-штабного тренування, під час якого було відпрацьовано алгоритм дій та реагування на надзвичайні ситуації у разі погіршення політично-військової ситуації в країні.
        Наголошеного, що взаємодія у разі ускладнення військово - політичної ситуації залежить від готовності до реагування територіальних підсистем, злагодженості територіальних ланок, оповіщення та укриття населення у разі НС.
        Крім того надано доручення перевірити готовність захисних споруд, об’єктів найбільш уразливих категорій (школи, дитячі садочки, інтернати, водозабори, КНС) та забезпечення цих об’єктів автономними джерелами живлення. Наголошено на чіткому визначенні розміщення стаціонарних пунктів обігріву, а також додаткових пунктів обігріву.
        У зазначеному заході прийняли участь керівництво облдержадміністрації, Безносюк С.В. – начальник управління з питань ЦЗН та ОР ОДА, Держанівський О.А. - заступник ГУ ДСНС України Житомирської області - Мошківська С.А. – в.о. директора департаменту охорони здоров’я, Варема Т.Н. - заступник директора департаменту регіонального розвитку, а також представники АТ «Житомиргаз», АТ «Житомироблнерго» та Служби автомобільних доріг області.