НОВИНИ >> 21.03.2023

ЗНОВУ ГОРИТЬ СУХА ТРАВА

        За повідомленням оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Житомирській області з початку року на території області виникло 28 пожеж в екосистемах області, вогнем пройдено понад 50 гектарів території.
        Основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях залишається людський фактор. Незважаючи на застереження, громадяни вперто продовжують спалювати суху рослинність на своїх присадибних ділянках, в полі, уздовж доріг тощо.
        Лише за минулу добу в екосистемах області сталося 3 пожежі. Вигоріло сухої трави на площі 5 гектарів.
        Зважаючи на це, департамент з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи обласної військової адміністрації в черговий раз закликає мешканців області суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не провокувати пожежі в екосистемах, не випалювати суху траву, проявляти обережність у поводженні з вогнем.
        Перш, ніж запалити сірник, замисліться над тим, наскільки небезпечною може стати поява вогню поблизу будівель, в лісопаркових зонах чи на полях.
        Крім того, випалювання сухотрав'я завдає шкоди здоров'ю та руйнує екосистему. Від вогню гинуть комахи і тварини, що мешкають у траві.


        Вікторія ШПИТА,
заступник начальника відділу організації заходів
цивільного захисту департаменту