НОВИНИ >> 13.02.2023

ТИЖДЕНЬ, ЩО МИНУВ

        Загальновідомо, що небезпечну ситуацію краще передбачити, запобігти їй, аніж ліквідовувати її наслідки. На жаль, люди продовжують порушувати правила безпеки, що й призводить до непоправного. Ось і тиждень, що минув, не обійшовся без прикрих пригод, надзвичайних подій, нещасних випадків.
        На території області виникло 49 пожеж, під час гасіння яких було виявлено 3 загиблих осіб, 3 травмованих осіб та 2 осіб яких вдалося врятувати.
        Зареєстровано 8 дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких 2 особи загинули та 10 – травмовано.
        Крім цього, надійшло 1 повідомлення про пригоди на воді. Прикрий інцидент трапився 08 лютого в с. Вишевичі Житомирського району. У річці Тетерів під час вилову риби провалився під кригу та втопився чоловік, 1954 року народження. Відділенням 16 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального підрозділу були проведені аварійні роботи по вилученню потопельника з води.
        Знищено 3 вибухонебезпечні предмети, з них 1 сучасний артилерійський снаряд, 1 артилерійський снаряд часів Другої світової війни та 1 гранату від ручного гранатомету.
        Надійшло також 7 повідомлень про випадки невиробничого травматизму. Від отриманих травм 5 осіб загинули та 2 особи травмовано.
        Вікторія ШПИТА,
заступник начальника відділу організації заходів
цивільного захисту департаменту