НОВИНИ >> 02.01.2023

РІШЕННЯ ЩОДО ЗАБОРОНИ ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЬНИХ ТА СЛАБОАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ ОСОБАМ У ВІЙСЬКОВІЙ ФОРМІ НА ЧАС ДІЇ ПРАВОВОГО РЕЖИМУ ВОЄННОГО СТАНУ

        В умовах воєнного стану на території області радою оборони Житомирської області прийнято рішення від 01.06.2022, введене в дію розпорядженням голови ради оборони Житомирської області від 01.06.2022 № 48, щодо заборони продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам у військовій формі на час дії правового режиму воєнного стану.
        Рішенням ради оборони Житомирської області від 16.11.2022 № 82 органам виконавчої влади та місцевого самоврядування доручено посилити контроль щодо повної заборони продажу алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та напоїв, вироблених на спиртовій основі особам, що одягнені у формений одяг військовослужбовця та інших правоохоронних органів, представникам добровольчих формувань, які залучені до несення служби.
        Вкотре наголошуємо: продавати алкогольні напої у період запровадження воєнного стану дозволяється ВИКЛЮЧНО цивільному населенню. Продаж алкоголю в магазинах, торгових точках, закладах громадського харчування людям у військовій формі – заборонено!