НОВИНИ >> 07.09.2023

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПОЛОЖЕНЬ "ЗАКОНУ ПРО НАЦІОНАЛЬНИЙ СПРОТИВ"

        06.09.2023 спільно із представниками профільних департаментів обласної військової адміністрації, представниками Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також територіальної оборони області обговорили план заходів з патріотичного виховання молоді та підготовки населення до національного спротиву.
        Розглянули питання щодо створення регіонального центру підготовки населення до національного спротиву на базі комунальних установ обласної ради.
        Опрацювали питання впровадження на усіх рівнях освіти (середньої, вищої, післядипломної) програм підготовки до національного спротиву та національно-патріотичного виховання із залученням представників/фахівців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки та представників територіальної оборони до практичного навчання дітей навичкам поводження зі зброєю, тактичній медицині, орієнтування на місцевості.
        Реалії, в яких живе наша держава потребують від суспільства бути напоготові до відбиття будь яких зазіхань ворога.
        Тож реалізація положень "Закону про національний спротив" є обов'язковою складовою обороноздатності України на багато років вперед.