НОВИНИ >> 30.08.2023

В ОБЛАСТІ ПРОВЕДЕНО ШТАБНЕ ТРЕНУВАННЯ

        29 серпня 2023 року проведено штабне тренування з органами управління цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області, її ланок та субланок щодо запобігання, реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану.
        Штабне тренування проведено з метою підвищення рівня готовності органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області до проведення заходів щодо зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій та дій у разі їх виникнення в умовах воєнного стану, а також покращення взаємодії та визначення стану готовності суб'єктів забезпечення цивільного захисту Житомирської області до дій за призначенням.
        Участь у штабному тренуванні взяли представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
        Під час проведення штабного тренування органи управління і сили цивільного захисту (відповідно до отриманих ввідних) відпрацювали алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій на водних об’єктах, об’єктах критичної інфраструктури, у разі проведення евакуації населення.
        За результатами проведення штабних тренувань навчальні питання відпрацьовані повністю та мета досягнута. Члени штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, керівники органів управління цивільного захисту отримали досвід вироблення пропозицій та прийняття оптимальних управлінських рішень, а начальники формувань цивільного захисту, аварійно-рятувальних підрозділів удосконалили навички організації ефективних дій підпорядкованого персоналу.


        Вікторія ШПИТА,
заступник начальника відділу організації заходів
цивільного захисту департаменту