НОВИНИ >> 19.08.2021

ОБЕРЕЖНО! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

        Фахівці аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України в області майже щодня проводять роботи щодо розмінування та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулої війни. Вже в цьому році піротехніки 176 разів залучалися до знешкодження застарілих боєприпасів.
        Чергові боєприпаси, а саме артилерійський снаряд та мінометну міну, які були виявлені напередодні в селах Окілок та Старосільці Житомирського району, піротехніки знищили вчора, 18 серпня.
        До речі, у цей же день виявлено ще 3 артилерійські снаряди та ручну гранату в селах Ємільчинської, Пулинської та Малинської територіальних громад.
        Застарілі боєприпаси й досі несуть небезпеку. Тому з метою попередження нещасних випадків управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. У жодному разі не зачіпайте їх, не переносьте на інше місце, а краще відійдіть на безпечну відстань та негайно про небезпечні знахідки повідомте місцеві органи влади або ж Службу порятунку за номером "101"!


       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління