НОВИНИ >> 12.08.2021

ВОГНЕБОРЦІ ЗАГАСИЛИ 12 ПОЖЕЖ НА ВІДКРИТИХ ТЕРИТОРІЯХ

        В області утримується спекотна та вітряна погода. Як наслідок, 11 серпня на відкритих територіях сталося 12 пожеж. Зокрема, виникло займання сухотрав'я в смт Чоповичі (Малинська ТГ), у селах Чернявка (Пулинська ТГ), Базар (Народицька ТГ), Черепинки (Овруцька ТГ), Миколаївка (Олевська ТГ) та у селі Білошиця Коростенського району. Вогнем пройдено 13 гектарів території.
        Горіло також сміття на відкритих територіях у містах Малин, Бердичів, Овруч, смт Іршанськ (Хорошівська ТГ) та в с. Йосипівка (Чуднівська ТГ). Загалом площа займання палаючого сміття склала понад 1тис. м².
        Окрім цього, рятувальники загасили лісову пожежу на площі 4,6 гектара поблизу с. Будки (Олевська ТГ).
        Шановні громадяни! Враховуючи погодні умови і велику ймовірність загоряння сухої рослинності та перекидання вогню на лісові насадження, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації в черговий раз закликає дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах області!
        Пам'ятайте про особисту відповідальність за збереження навколишнього середовища. А у випадку виявлення загорянь відразу ж телефонуйте до Служби порятунку за номером "101"!


       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління