НОВИНИ >> 17.06.2023

ВІДПОЧИНОК БІЛЯ ВОДИ

        Саме в ці спекотні літні дні мешканці області традиційно віддають перевагу відпочивати на берегах водоймищ. Проте, вирушаючи на відпочинок до води, дехто забуває при цьому дотримуватись елементарних правил безпеки.
        За даними синоптиків Житомирського обласного центру з гідрометеорології упродовж наступних днів утримуватиметься спека, повітря прогріється до + 34 градусів. Люди шукатимуть порятунку біля води. Тому Департамент з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи обласної військової адміністрації звертається до жителів Житомирщини з проханням дотримуватися правил безпеки при перебуванні на водоймах, а саме: купатися у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях; ні в якому разі не вживати спиртних напоїв; не залишати дітей без нагляду дорослих; не допускати у воді грубі ігри, які пов'язані з обмеженням руху рук і ніг; не купатися в незнайомому місці, а спочатку обстежити водойму й переконатись, що під водою немає каміння, залізяк, гострих кілків або ж мілин; не плавати наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; після тривалого перебування на сонці не пірнати у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок.
        Пам'ятайте! Дотримуватися правил безпечної поведінки не складно, а це запорука вдалого відпочинку та приємних спогадів про нього.
       


        Вікторія ШПИТА,
заступник начальника відділу організації заходів
цивільного захисту департаменту