НОВИНИ >> 09.08.2021

МИНУЛОЇ ДОБИ РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАГАСИЛИ ТРИ ПОЖЕЖІ В ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРІ

        Вогнеборці області постійно виїжджають на пожежі у житловому секторі, які виникають через необережне поводження громадян з вогнем, а також унаслідок нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. Так, упродовж минулої доби рятувальники локалізували 3 таких пожежі. Зокрема, у м. Малин (Малинська ТГ) виникла пожежа в цегляному житловому будинку. Під час гасіння пожежі врятовано власника оселі, 1940 року народження, якого з отруєнням чадним газом госпіталізовано до реанімаційного відділення Малинської центральної лікарні. Водночас вогнеборці загасили в місті ще одну пожежу - горіла покрівля цегляної господарчої споруди.
        Рятувальники ліквідували також пожежу, що сталася в однокімнатній квартирі дев'ятиповерхового цегляного житлового будинку в м. Житомир.
        Наразі обставини цих надзвичайних подій з'ясовуються фахівцями.
        Шановні громадяни! Будьте вкрай обережними та наполегливо дотримуйтеся правил пожежної безпеки, а саме: не паліть у ліжку; слідкуйте за станом та справністю електромережі; у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо; не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками; намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж.
        При виникненні пожежі чи іншої надзвичайної події негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!


       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління