НОВИНИ >> 25.04.2018

У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДПРАЦЬОВУВАЛИ ДІЇ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ НС НА АРСЕНАЛАХ ТА БАЗАХ ЗБЕРІГАННЯ БОЄПРИПАСІВ

        Сьогодні, 25 квітня, у Радомишльському районі відбулися тренування органів управління та сил цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини, яка розташована в селищі Городок.
        У заході взяли участь представники управління цивільного захисту населення облдержадміністрації, районного сектору управління ДСНС у Житомирській області, керівний склад та керівники спеціалізованих служб цивільного захисту району, районна евакокомісія та комісія з питань евакуації селища Городок, голови сільських рад, населені пункти яких попадають в прогнозовані зони ураження при виникненні надзвичайної ситуації.
        Головна мета таких тренувань – вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту з питань організації виконання заходів, передбачених планами реагування на надзвичайні ситуації, підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження внаслідок виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини, а також практичне відпрацювання заходів з оповіщення, евакуації та розміщення евакуйованого населення.
        За легендою тренувань на території військової частини стався вибух з подальшою детонацією боєприпасів, внаслідок чого утворилася зона ураження з радіусом до 5 км. До неї потрапили 5 населених пунктів з населенням понад тисячу осіб.
        Під час тренувань відпрацьовано заходи з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення публічної (громадської) безпеки і порядку в евакуйованому населеному пункті селищі Городок.
        Проведений захід дозволив набути необхідну практику організації та проведення заходів з оповіщення, евакуації населення, дослідити проблемні питання та визначити конкретні шляхи їх вирішення.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління