НОВИНИ >> 03.08.2021

ГАДЮКА УКУСИЛА 14-РІЧНУ ДИТИНУ

        Прикрий інцидент трапився вчора, 2 серпня, в м. Овруч. Через укус гадюки до реанімаційного відділення міської лікарні потрапила дівчинка із с. Великий Кобилин, 2007 року народження.
        Гадюка вкусила дитину за ногу в лісі під час збирання лісових ягід. Наразі вона перебуває ще в реанімаційному відділенні. Стан її здоров'я середньої тяжкості.
        Тож, перш за все, йдучи до лісу чи у місцевість, де можуть перебувати змії, потрібно мати відповідне взуття та одяг. Слід одягти вільні штани із цупкої тканини, оскільки у випадку, якщо змія прокусить штани, то вона не зачепить шкіру. А взуття обов’язково повинне бути високим. Знову ж таки змія може прокусити взуття, не зачепивши шкіру.
        Варто мати із собою палицю, щоб нею у ділянках, де є густі кущі, пошарудіти та перевірити, чи немає небезпеки. Палицею можна їх трохи налякати, а також переконатися для себе, що там нічого немає.
        Зазвичай змії втікають від людей, почувши кроки, стукіт чи голоси та одразу ж ховаються або відповзають подалі. Однак у спеку їхня поведінка може змінюватись, тому варто убезпечити себе цими простими діями.


       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління