НОВИНИ >> 30.07.2021

РЯТУВАЛЬНИКИ ЛІКВІДОВУЮТЬ ЗАГОРЯННЯ СУХОЇ ТРАВИ ТА СМІТТЯ

        Попри заборону та численні застереження щодо спалювання сухої рослинності та сміття, громадяни продовжують нехтувати заходами безпеки. А це часто призводить до пожеж на відкритих територіях та у лісових насадженнях. Вчора, 29 липня, рятувальники знову ж таки гасили займання сухої трави та сміття. Так, у с. Кропивня Новоград-Волинського району виникло загоряння сухотрав'я на площі 1 гектар. На аналогічній площі горіла суха трава й у м. Овруч.
        Окрім цього, сталося займання сміття на площі 150 м² в смт Брусилів.
        До речі, цьогоріч в екосистемах області сталося вже 293 пожежі, з яких 27- в лісових масивах; 2 - на сільгоспугіддях; 8 - на торфополях та 256 займань сухої трави. Вогнем пройдено 463 гектари території.
        Шановні мешканці області! На переважній території області зберігається надзвичайна пожежна небезпека найвищого 5-го класу. Тому управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації в черговий раз закликає бути вкрай обережними з вогнем на відкритих територіях. В першу чергу, не випалюйте суху траву та сміття, не розводьте відкритий вогонь, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку!       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління