НОВИНИ >> 23.07.2021

ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ!

        Легковажне ставлення громадян та небезпечні для екосистем погодні умови у більшості випадків є причиною виникнення пожеж на відкритих територіях.
        Вчора, 22 липня, знову ж таки не обійшлося без займань на відкритих територіях. Вогнеборці області 4 рази виїжджали на їх гасіння. Так, горіла суха трава на площі 2 гектара у м. Олевськ Коростенського району (Олевська ТГ). Виникли лісові низові пожежі в Білокоровицькому лісництві Білокоровицького ДЛГ та в Народицькому лісництві Народицького СЛГ на загальній площі 0,06 гектара.
        Шановні громадяни! За даними Житомирського обласного центру з гідрометеорології упродовж 24-26 липня у західних та північних районах області утримається надзвичайна пожежна небезпека. Тому управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації вкотре закликає бути максимально відповідальними у пожежонебезпечний період. Не спалюйте стерню та суху траву; не кидайте будь-де непогашені сірники та недопалки; не розводьте багаття, особливо у вітряну погоду!
        У випадку виникнення будь-яких надзвичайних подій чи ситуацій терміново звертайтеся до Служби порятунку за номером "101"!       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління