НОВИНИ >> 05.06.2023

ПРОВЕДЕНО НАРАДИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ З УКРИТТЯ НАСЕЛЕННЯ У ФОНДІ ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

        З метою надання методичної допомоги районам та територіальним громадам області щодо організації та забезпечення виконання заходів з укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту на відповідних територіях, ведення їх обліку, працівниками Департаменту з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи обласної військової адміністрації з 28 червня по 03 липня 2023 року було проведено наради з відповідальними працівниками з питань цивільного захисту районів, територіальних громад.
        Проведено звірку облікової документації фонду захисних споруд цивільного захисту, надано роз’яснення щодо проблемних питань, забезпечення стану готовності, цілодобового доступу всіх верств населення до укриттів та порядку їх заповнення.
        Фонд захисних споруд цивільного захисту Житомирської області складають 1087 захисних споруд усіх форм власності, у тому числі 122 сховища та 965 протирадіаційних укриттів.
        Загальна місткість фонду захисних споруд цивільного захисту Житомирської області забезпечує укриття 78% усього населення регіону.
        Загальний стан готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням:
        готовими та обмежено готовими до використання за призначенням – 709 укриттів, що складає 65 % від їх загальної кількості;
        не готові до використання за призначенням - 378 укриттів, що складає 35% від їх загальної кількості, з них 215 (20%) укриттів підлягають зняттю з обліку.
        Також взято на облік та приведено в готовність 1879 найпростіших укриттів.


        Вікторія ШПИТА,
заступник начальника відділу організації заходів
цивільного захисту департаменту