НОВИНИ >> 19.07.2021

ВОГНЕБОРЦІ ОБЛАСТІ ЗАГАСИЛИ 9 ПОЖЕЖ

        Упродовж минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи області 9 разів залучались на гасіння пожеж. Горіли житлові будинки, господарські споруди, стерня, сміття тощо.
        Приміром, в с. Рубежівка Коростенського району (Народицька ТГ) виникла пожежа в дерев’яному житловому будинку, яка поширилась на прибудовані дерев’яні господарчі будівлі. Вогнем знищено 48 м2 покрівлі оселі, покрівлю господарської будівлі та господарчу споруду. Внаслідок загоряння стерні знищено трактор у с. Рачки Житомирського району (Чуднівська ТГ). Горіло сміття на площі 90 м² в с. Гладковичі Коростенського району (Овруцька ТГ). А в с. Кирилівка Бердичівського району (Ружинська ТГ) виникла пожежа в цегляній будівлі сіносховища. Вогонь спопелив сіносховище та 10 тон сіна.
        Окрім цього, вогнеборці загасили дві пожежі, які виникли в Степанівському лісництві Лугинського СЛГ та в Базарському лісництві Народицького СЛГ.
        В усіх випадках загиблих чи травмованих не виявлено. Причини пожеж встановлюються.
        Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до громадян з приводу обережного поводження з вогнем: дотримуйтеся правил пожежної безпеки в побуті; не випалюйте суху траву, стерню та сміття; не розводьте відкритий вогонь поруч із житловими будинками та господарчими будівлями; стежте аби діти не бавилися із вогнем.
        Пам’ятайте! Порушення елементарних протипожежних вимог може стати причиною масштабних пожеж і трагічних наслідків.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління