НОВИНИ >> 19.05.2023

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ МІЖВІДОМЧОЇ ГРУПИ ІЗ ПРОВЕДЕННЯ ОГЛЯДУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОБЛАСТІ

        19 травня, заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько провів засідання регіональної міжвідомчої робочої групи із проведення огляду цивільного захисту Житомирської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту..
        Огляд цивільного захисту - це процедура оцінювання стану готовності єдиної державної системи цивільного захисту, її функціональних і територіальних підсистем до реагування на можливі надзвичайні ситуації та стану захищеності населення і територій від таких ситуацій.
        Огляд в державі проводиться відповідно до Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 23.12.2022 введеного в дію Указом Президента України від 23.12.2022 № 883 та Закону України «Про національну безпеку України» і є одним із заходів передбаченим цим законом.
        За результатами огляду цивільного захисту буде розроблено Державну стратегію громадської безпеки та цивільного захисту.
        В ході засідання робочою групою визначено перелік заходів, терміни та відповідальних з проведення огляду територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області та її ланок.


        Вікторія ШПИТА,
заступник начальника відділу організації заходів
цивільного захисту департаменту