НОВИНИ >> 05.07.2021

ВОДА ЛЕГКОВАЖНОСТІ НЕ ПРОЩАЄ

        Нинішнього року на водоймах області загинуло вже 14 осіб та ще 1 - врятовано.
        Черговий прикрий випадок трапився 3 липня у с. Середи Новоград - Волинського району. У річці Бересток втопився чоловік, 1978 року народження. Відділенням 18 пожежно-рятувальної частини проводились роботи по вилученню потопельника з води.
        Сумна статистика свідчить: навіть хороші плавці не знають правил безпеки на воді або ж просто нехтують ними, плавають у незнайомих та необладнаних для купання місцях. Більшість летальних випадків стається через те, що люди заходять у воду в нетверезому стані. Так чинить переважно молодь, яка переоцінює свої сили. Також жертвами води досить часто стають діти, бо лишаються без нагляду дорослих. Не останнє місце у статистиці нещасних випадків займає плавання наодинці. Більшість людей гине й через те, що після довгого перебування на сонці пірнають у воду з розбігу, а різка зміна температури призводить до судоми кінцівок.
        Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації застерігає: не варто ризикувати своїм життям, а краще дотримуватися правил безпеки при перебуванні на водоймах, пам'ятаючи, що вода не прощає ні жартів, ні легковажності.
       
       
       


       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління