НОВИНИ >> 16.05.2023

ЛІСОВА ПОЖЕЖА, ЗАЙМАННЯ СУХОЇ ТРАВИ ТА СМІТТЯ СТАЛИСЯ УПРОДОВЖ МИНУЛОЇ ДОБИ

        Цьогоріч в природних екосистемах області виникло вже 125 пожеж. Вогнем пройдено більше 153 гектарів території. Лише протягом минулої доби сталося 3 займання сухої рослинності на площі 1,8 гектарів. Пожежі виникли в населених пунктах Старики, Овруч Коростенського району та Любар Житомирського району.
        Також сталися 2 лісові низові пожежі на площі 0,9 гектара в Ушомирському лісництві філії «Коростенське лісомисливське господарство» та Червоновольському лісництві філії «Городницьке лісове господарство» ДП «Ліси України».
        Окрім цього, зареєстровано 2 випадки загоряння сміття. Горіло сміття у м. Звягелі та Житомирі на загальній площі 301 м².
        На жаль, громадяни продовжують нехтувати правилами пожежної безпеки. Тому Департамент з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи обласної військової адміністрації вже вкотре нагадує: вкрай небезпечно кидати палаючі сірники, недокурки на суху трав'янисту рослинність, тим більше палити суху траву та сміття. Такі пожежі розповсюджуються миттєво та призводять до масштабних пожеж, ліквідовувати які доводиться силами численних загонів аварійно-рятувальних підрозділів. Від таких пожеж згорають житлові будинки, дачі, господарські споруди, завдається неабияка шкода довкіллю!


        Вікторія ШПИТА,
заступник начальника відділу організації заходів
цивільного захисту департаменту