НОВИНИ >> 29.06.2021

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! ДОТРИМУЙТЕСЬ ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ!

        Безвідповідальне ставлення громадян до власної безпеки та безпеки оточуючих нерідко стає причиною прикрих випадків. Лише упродовж минулих вихідних на території області виникло 15 пожеж, внаслідок яких травмовано 2 осіб. Так, в с. Соболівка Житомирського району (Брусилівська ТГ) виникла пожежа в дерев’яній господарчій будівлі. Вогнем знищено покрівлю. Під час самостійного гасіння пожежі травмовано двох молодиків 2003 та 1997 р.н., яких з опіками верхніх кінцівок та спини госпіталізовано до опікового відділення обласної лікарні.
        Не обійшлося без пожеж на відкритих територіях. Горіла суха трава поблизу с. Росохівське Коростенського району (Народицька ТГ) та в с. Великі Кошарища Житомирського району (Глибочицька ТГ) на загальній площі понад 4 гектари.
        Також виникло 4 випадки лісової низової пожежі. Займання сталися в Овруцькому лісництві ДП "Овруцьке ЛГ", Коростишівському лісництві ДП "Коростишівське ЛГ", Радомишльському лісництві ДП "Радомишльське ЛГ" та в Поташнянському лісництві ДП "Радомишльське ЛГ". Вогнем пройдено 1,33 гектари території.
        Сталося також 11 дорожньо-транспортних пригод і, як наслідок, 2 осіб загинули, та ще 13 - отримали травми. Приміром, у с. Глибочиця Житомирського району (Глибочицька ТГ) внаслідок наїзду легкового автомобіля на пішохода 1 особа загинула, а в с. Токарів Новоград-Волинського району (Ярунська ТГ) через зіткнення мопеда з велосипедистом 3 особи отримали травми.
        Окрім цього, до реанімаційного відділення Коростишівської міської лікарні через укус гадюки потрапив чоловік, 1971 року народження, мешканець м. Коростишів.
        До того ж, рятувальниками області здійснено 18 виїздів для надання допомоги населенню у несприятливих побутових або нестандартних ситуаціях.
        Зважаючи на це, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації вкотре закликає мешканців області бути відповідальними та дотримуватися заходів безпеки!


       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління