НОВИНИ >> 18.06.2021

Застережна інформація

ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ТА НЕОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА МОЖУТЬ КОШТУВАТИ ЖИТТЯ

        Наближається одне із найвеличніших Християнських свят – День Святої Трійці. А для того, щоб це свято пройшло без прикрих випадків та пригод, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації закликає жителів області дотримуватися правил безпеки та бути вкрай обережними під час відпочинку в лісових зонах та особливо біля водоймищ.
        Наразі утримується спекотна погода та великий рівень небезпеки виникнення пожеж. Тому не розводьте вогнищ та не кидайте у лісі, на відкритих територіях, на узбіччях автодоріг непогашені сірники та недопалки, адже кинутий недопалок, не загашене багаття, залишене без нагляду, можуть спричинити велику біду.
        Також однією з головних небезпек, що призводить до нещасних випадків, є розпивання спиртних напоїв та купання у нетверезому стані. Отже не заходьте у воду, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння. А ще купайтеся лише на спеціально обладнаних пляжах, не пірнайте в незнайомих місцях, не запливайте далеко від берега.
        Батьки, є першими помічниками і порадниками для своїх дітей. Щоб не трапилося лиха, постійно контролюйте їх розваги, володійте інформацією в якій компанії вони перебувають, особливо слідкуйте за ними під час відпочинку на воді.
        Пам'ятайте! Порушення правил безпеки, необдумана та необережна поведінка можуть коштувати життя!


       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління