НОВИНИ >> 20.03.2024

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ОБ’ЄКТІВ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ОБ’ЄКТІВ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНІСТЬ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ЕКОНОМІКИ В ОБЛАСТІ

        19 березня відбулося засідання робочої групи з питань захисту об’єктів критичної інфраструктури під головуванням заступника начальника Житомирської ОВА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександра ФЕДЬКА. Профільна робоча група здійснює збір та узагальнення інформації про об’єкти критичної інфраструктури, від яких залежить стале функціонування важливих галузей життєдіяльності Житомирської області в умовах воєнного стану.
        Основні питання, які розглядалися на нараді, стосувалися стану захисту об’єктів критичної інфраструктури та об’єктів, які забезпечують життєдіяльність населення і функціонування економіки на території регіону, надання допомоги у матеріалах та техніці для завершення робіт із посилення інженерного захисту окремих об’єктів енергетичної інфраструктури області.
        У своєму виступі заступник директора департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної військової адміністрації Федір ГРИГОР’ЄВ зазначив, що робочою групою постійно проводиться робота з перевірки об’єктів критичної інфраструктури, надаються рекомендації щодо поліпшення інженерного та фізичного захисту. Також він окреслив напрями подальшої роботи та відмітив об’єкти критичної інфраструктури, які планується перевірити наступними.
        Олександр ФЕДЬКО наголосив, що керівництво області та правоохоронні органи на регулярній основі докладають усіх зусиль задля захисту та об’єктів критичної інфраструктури аби результати терористичних атак російських окупантів на цивільні об’єкти якнайменше впливали на жителів Житомирщини.