НОВИНИ >> 18.03.2024

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ МІСІЇ З ПИТАНЬ РАДІАЦІЙНИХ, ХІМІЧНИХ, БІОЛОГІЧНИХ ТА ЯДЕРНИХ ЗАГРОЗ У РАМКАХ МЕХАНІЗМУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

        Директор департаменту з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської обласної військової адміністрації Сергій БЕЗНОСЮК прийняв участь у робочій зустрічі з представниками Консультативної місії з питань радіаційних, хімічних, біологічних та ядерних загроз у рамках Механізму цивільного захисту Європейського союзу.
        Під час робочої зустрічі обговорили важливі для нашої області та України в цілому питання щодо запобігання радіаційних, хімічних та ядерних загроз. Також розглянули питання готовності до надзвичайних ситуацій, наявності необхідної техніки та оснащення.
        У своїй доповіді Сергій БЕЗНОСЮК ознайомив з загальною обстановкою, що може скластися на території області, спроможністю територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області при виникненні радіаційних, хімічних, біологічних або ядерних загроз та наголосив, що пріоритетним завданням місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування є забезпечення цивільного захисту на відповідній території.
        Реагування та ліквідація наслідків хімічних та радіаційних інцидентів на території Житомирської області організовується органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області, із залученням наявних сил цивільного захисту, сил та засобів спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту.