НОВИНИ >> 12.01.2024

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У 2023 РОЦІ

        12 січня 2024 року відбулася онлайн нарада керівного складу цивільного захисту області щодо підсумків роботи у 2023 році та визначення завдань на 2024 рік, яку провів заступник начальника обласної військової адміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр ФЕДЬКО. У нараді взяли участь керівники обласних управлінь, департаментів, голови районних військових адміністрацій, фахівці з питань цивільного захисту.
        Про стан виконання основних заходів цивільного захисту області у 2023 році поінформував присутніх директор департаменту з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи обласної військової адміністрації Сергій БЕЗНОСЮК.
        У своєму виступі Сергій Володимирович акцентував увагу присутніх на тому, що у 2023 році діяльність районних військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування, органів управління і сил цивільного захисту, спеціалізованих служб ЦЗ, організацій, установ та підприємств була спрямована на виконання вимог нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту. Завдання з питань цивільного захисту та План заходів, які були затверджені розпорядженням обласної військової адміністрації, в основному виконані.        Вікторія ШПИТА,
заступник начальника відділу організації заходів
цивільного захисту департаменту