УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної державної адміністрації

18.08.2015 № 264


Про затвердження Переліку
спеціалізованих служб
цивільного захисту області

         Відповідно до статті 25 Кодексу цивільного захисту України, статей 6, 39, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 № 469 ''Про затвердження Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту'', з метою проведення спеціальних робіт і забезпечення виконання заходів захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру:
        
         1. Затвердити Перелік спеціалізованих служб цивільного захисту області на базі департаментів, управлінь обласної державної адміністрації, окремих підприємств, установ та організацій (додається).
        
         2. Рекомендувати керівникам спеціалізованих служб цивільного захисту області в місячний термін:
        
         1). Визначити керівний та персональний склад служби.
        
         2). Розробити у новій редакції Положення про спеціалізовану службу цивільного захисту області, план реагування органів управління та сил спеціалізованої служби на надзвичайні ситуації техногенного, природного, соціального та воєнного характеру, план цивільного захисту на особливий період та погодити їх з управлінням цивільного захисту населення облдержадміністрації.
        
         3). До 21 вересня 2015 року подати інформацію щодо складу органів управління, сил і засобів служби управлінню цивільного захисту населення облдержадміністрації.
        
         3. Райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам затвердити відповідний перелік спеціалізованих служб цивільного захисту та до 25 вересня 2015 року проінформувати управління цивільного захисту населення облдержадміністрації для узагальнення та інформування облдержадміністрації до 02.10.2015.
        
         4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01.08.2012 № 273 „Про затвердження Переліку спеціалізованих служб цивільного захисту області”.
        
         5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитренка Г.В.
        
         Голова адміністрації                                                                                                           С.О. Машковський.